![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1_05__31_05/image%2C2480%2C1024%2C061_450x269.jpg&h=200&w=400)
"На Україні в більшості поминальною є неділя. Ця неділя називається Другою Пасхою."
Поминки, або Гробки, як цей день називають у нас, на Черкащині
Іван Косенко: «Дендропарк «Софіївка» буде змінюватись»
Про те, які сюрпризи чекають на цьогорічних туристів, а також те, що залишається для більшості жителів і гостей міста за кадром, розповів директор дендропарку
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1.03.-31.03/images(8).jpg&h=200&w=400)
Руслан Резнік:"За день на прийом приходить до 10 чоловік"
1 березня 42-річного уманчанина Руслана Резніка втретє призначено прокурором міста, саме він у найближчі п’ять років здійснюватиме прокурорський нагляд у місті.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1_02_13__28_02_13/01%20(1)_300x424.jpg&h=200&w=400)
Людмила Кирилюк: "Потрібно об’єднати людей навколо проблем міста"
Про політичну ситуацію в Умані та, зокрема, про те, наскільки об’єднана опозиція в місті, в ексклюзивному інтерв’ю кореспондентам «Умань.Інфо» розповіла керівник фракції ВО «Батьківщина» в міській раді Людмила Кирилюк.
Владислав Грязнов: «Перші накази по створенню ДЮСШ були датовані 1953 роком»
Вихованці школи неодноразово підкорювали спортивні олімпи України та світу.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1_01_13__31_01_13/djzgeaS5Wlo_215x290.jpg&h=200&w=400)
Денис Марчук: «Яскравим фіналом вірної роботи Тулуба може стати посада радника Президента України»
Вже протягом кількох місяців Черкащина живе питанням, а чи буде в регіоні інший губернатор. Чи все ж Тулубу вдасться зберегти своє місце? На цю тему ми поспілкувались з заступником голови ГО "Громадський актив Умані", Денисом Марчуком.
В Умані мешкає найкращий Дід Мороз Черкащини
Хто ж він насправді? Про найцікавіші моменти із життя Діда Мороза, та про те чи вірять сучасні діти у цього казкового персонажа
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1_10__31_10/IMG_7933_400x600.jpg&h=200&w=400)
Ірина Поліщук: «Багато нарікань на низьку якість комунальних послуг»
З 19 листопада в Умані при громадській організації «Громадський актив Умані» працює юридична клініка. На сьогодні безкоштовні консультації надають кваліфіковані юристи, які мають достатній досвід практичної роботи у галузі права. Окрім того, один юрист ма
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1_10__31_10/420651_261426600608317_447476252_n_300x399.jpg&h=200&w=400)
Марина Павленко: «На літературну стежку мене «виштовхали» батьки»
Її книга «Русалонька із 7-В або прокляття роду Кулаківських» опинилися у списку видань, які з наступного року вивчатимуть семикласники українських шкіл.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/PSPA5QBlk6g.jpg&h=200&w=400)
Китаєць хоче стати вчителем української мови
Пен із Шанхаю сказав, що вчити українську складно, але він здаватися не збирається, бо хоче стати першим вчителем солов’їної для китайців.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/qjnZI0FurvA.jpg&h=200&w=400)
ОЛЬГА ПІДГОРНА: «Театр як стиль життя»
В одному із уманських кафе журналісти «Умань.Інфо» зустрілись із Ольгою Підгорною, дівчиною, яку в її 23 називають педагогом, поетесою, актрисою,ексцентричною художницею та режисером-постановником.
АНДРІЙ ДИКУН: «МОЯ ПРИНЦИПОВА ПОЗИЦІЯ — ЙТИ САМОСТІЙНО»
Пропонуємо другу частину інтерв’ю з кандидатом у народні депутати від округу №200 Андрієм Дикуном.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/06_08__12_08/IMG_2218-1%20edit.jpg&h=200&w=400)
ВЕРОНІКА БЕССАРАБ: «Вірити в себе та рухатись вперед»
Привітна дівчина, яка не любить пафосу та гучного «бізнес-леді», Вероніка Бессараб створила та вже третій рік очолює курси «проМОВИ».
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/ZwpAivqk8gQ.jpg&h=200&w=400)
Пенсіонер увіковічив історію свого села
Пенсія — не привід опускати руки. Колишній вчитель хімії, директор навчальних закладів Умані Василь Шевченко, перебуваючи на пенсії, написав книгу про своє рідне село — Коржову.