09:49:25 | 30 листопада 2016
 Уманчани завоювали 4 золоті медалі на відкритому Чемпіонаті Світу GPF/GPA з пауерліфтингу

Чотири золотих, одна срібна та одна бронзові нагороди - такий результат виступу команди УДПУ на відкритому  Чемпіонаті Світу GPF/GPA з пауерліфтингу.

Про це повідомляє УДПУ.

"Команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у відкритому Чемпіонаті Світу GPF/GPA з пауерліфтингу, жиму лежачи, багатоповторному жиму та тяги, що проходив 26 -27 листопада в місті Києві. Честь університету на змаганнях світового рівня захищали: викладачі кафедри спортивних дисциплін факультету фізичного виховання Сергій Ільченко і Руслан Маслюк, студенти Владислав Мошенський та Іван Мудрак. Загалом право на першість виборювали близько 200 спортсменів з України, Ірану, Росії, Молдови та Румунії. За підсумками змагань в дисципліні «багатоповторний жим» наші спортсмени показали високий рівень підготовки та продемонстрували чудову техніку виконання вправи, яку головний суддя змагань відзначив як найкращу, - йдеться у повідомленні. - Отже, вітаємо із перемогами на чемпіонаті світу:

студента ІV курсу факультету фізичного виховання Івана Мудрака, який підтвердив звання кандидата в Майстри спорту України та виборов І місце у номінації 55 кг (юніори) і ІІ місце серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорія до 75 кг з результатом 53 повторення за три хвилини;

студента ІІ курсу факультету фізичного виховання Владислава Мошенського, який також підтвердив звання кандидата в Майстри спорту України, виборов І місце у номінації 55 кг (юніори) та ІІІ місце серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорії до 100 кг з результатом 64 повторення за три хвилини.

Найщиріші вітання надсилаємо на адресу викладачів Руслана Маслюка, який підтвердив на чемпіонаті звання кандидата в Майстри спорту України, виборов І місце у номінації 55 кг серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорія до 100 кгз результатом 78 повторень за три хвилини та Сергія Ільченка, майстра спорту України міжнародного класу, який посів І місце в номінації штанги 100 кг у ваговій категорії до 100 кг з результатом 39 повторень за три хвилини".