| 30 липня 2012
В Умані стане більше студентів-аграрників
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/30_07__05_08/007h0f2t.jpg&w=400)
Це хороша новина для абітурієнтів, які бажають присвятити себе роботі в сільському господарстві, — на держаній формі буде навчатися на 40 студентів більше, ніж торік.
Як пояснила в. о. ректора університету Олена Непочатенко, це пов’язано з новою стратегію розвитку агарного сектора економіки на період до 2020 року, що розробило Міністерством аграрної політики та продовольства України.
— У цій стратегії значна увага приділяється підготовці фахівців для роботи в аграрному комплексі. В умовах ринкової економіки попитом користуються спеціалісти, які мають ґрунтовні теоретичні знання, сформовані практичні уміння та навички, здатність застосовувати новітні технології. Саме таких бакалаврів, спеціалістів і магістрів готує наш ВНЗ, — розповіла Олена Олександрівна.
— А ще у новому навчальному році відкривається напрямок підготовки «Туризм», — зазначив відповідальний секретар приймальної комісії Валентин Бобко. — Близькість всесвітньовідомого дендрологічного парку «Софіївка», а також великий історичний спадок всіх центральних областей України обумовлюють потребу в таких фахівцях.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)