| 12 вересня 2012
Паломництво до Умані перетворюється на модний тренд
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/12_09__16_09/383493477_218x145.jpg&w=400)
Цього року в Умані, де поховано духовного лідера євреїв Цадика Нахмана, збереться вдвічі більше людей, ніж зазвичай, ідеться в сюжеті ТСН.Особливе.
Помічник головного київського рабина, який зустрічає в аеропорту "Бориспіль" VIP-гостей, розповів, що цьогоріч серед прочан тільки половина справжні брацлавські хасиди. До України нині летять усі євреї, бо це перетворилося на модний тренд. "Це можна назвати трендом. Я не можу сказати, що це мода, це тренд. Є тенденція літати в Умань, тому що комусь це допомагає, комусь це просто цікаво", - розповів помічник рабина. Тим часом директор аеропорту "Бориспіль" Антон Волов вже поскаржився на звичку хасидів возити з собою провіант. Так, середньостатистичні єврейські прочани везуть із собою з дому в коробках їжу, до якої звикли, - запечене м'ясо та рибні вироби. "Привезли величезний палет свіжої риби, яку чомусь ніхто не забрав, і ми довго думали, що з ним робити", - поділився Волов. А от міліції єврейські прочани клопоту не додають. Олександр Чорний, один зі ста міліціонерів, що охороняють "Бориспіль", розповів, що порівняно з англійськими вболівальниками, хасиди – чемні й милі. Зазначимо, хасиди щорічно приїжджають в Умань поклонитися могилі Нахмана під час святкування єврейського Нового року, Рош Ха-Шана, що у 2012 році випав на 17 вересня.
Цього року в Україні очікують прибуття близько 25 тисяч єврейських прочан.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)