17:04:27 | 03 лютого 2022
На Уманщині загадково зникла жінка (ОНОВЛЕНО)
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2022/02/03/дакал90020244474_n.jpg&w=400)
На Уманщині розшукують жінку, яка безслідно зникла добу тому. 2 лютого Оксана Дакал сіла на автобус маршрутом «Умань-Київ» й перестала виходити на зв'язок.
- Вона ніколи не зникала, - розповідає кума жінки Анна. – Дуже відповідальна. Зараз її мама переживає. З нею залишився маленький син Оксани. Чоловік на заробітках. Ситуація дуже дивна, як на мене. Після того, коли я виклала оголошення про зникнення у Фейсбук, до рідних зателефонувала жінка із незнайомого номера і сказала, що все в порядку і до 18-ої години буде на місці. Голос нібито схожий на Оксанин. Але я маю таке відчуття, що хтось наче навмисно відтягує час. Її особистий телефон не відповідає. Почекаємо вказаної години.
Дакал поїхала до столиці, аби придбати пилосос.
Прикмети : брюнетка , коротке волосся , карі очі ,зріс 170, худощавої статури. Була вдягнена в чорну куртку , темні штани та чорні черевики. Всіх, хто може володіти інформацію про перебування жінки. Просять повідомити за телефоном 0668945604
Оновлено. Рідні Оксани Дакал повідомили, що жінка вийшла на зв'язок і з нею все добре.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)