15:46:09 | 14 січня 2022
Лізли у вікно, але господар здійняв галас: у селі на Уманщині злодії тероризують людей
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2022/01/14/апарат93462451368_n.jpg&w=400)
Село Заячківку, Христинівської громади, тероризують злодії. Протягом вже тривалого часу невідомі цуплять, що потрапить під руки. Один із нещодавніх випадків стався 11 січня. Працівники місцевого будинку культури прийшли на роботу й застали понівечену апаратуру.
«Йшла на роботу, аби привітати всіх з міжнародним днем "Дякую", а нині в розпачі, тому що, подякував хтось і мені, і вашим дітям, і всій активній молоді села, - розповіла на сторінці у соцмережі працівниця закладу Олена Магдичанська. - Хтось через вікно заліз в будинок культури і пообрізав шнури від мікрофона і однієї колонки. 10 і 3 метри шнура, дріб'язок, за який хіба сто грамів можна випросити.
Жінка закликала людей дбати про свій захист самостійно.
«З огляду на те, що крадіжки в селі почастішали, але у поліції не вистачає працівників через недостачу кадрів, а для організації самозахисту треба дуже багато паперів, то організовуйте свій захист самі: замикайте все що можна, включайте світло в нічний період та встановлюйте камери спостереження і, мабуть, ще моліться, аби чергова крадіжка не призвела до трагічних наслідків», - попередила Магдичанська.
Колишній депутат Іван Чорноконь розповідає, що раніше місцеві мешканці патрулювали село і злочинів поменшало. Нині зловмисники знову активізувались.
- Коли я ще був депутатом, люди збирались і чергували щоночі, – розповідає Чорноконь. – Місяця 2 поїздили і крадіжки припинились. Колись я одну жіночку певної етнічної групи допомагав відправити на лікування. Вона повернулась і її чоловік почав «працювати» по селі. До моєї знайомої якось залізли і витягнули все, що змогли. Не гребують нічим.
Дехто зі зловмисників настільки знахабнів, що намагався обікрасти будинок, коли господар був вдома.
- В нас є чоловік, якому років під 80.Живе сам, - продовжує Чорноконь. – Нещодавно до нього заліз хтось у подвір’я. Шукали, чим поживитись. Почали лізти у хату, розбивши вікно. Пенсіонер здійняв галас. Приїхала поліція, але так нікого й не знайшли. А щоб злодії до смерті налякали дідуся, який має проблеми із серцем? Ніхто б за це не відповів.
У поліції Христинівки кажуть, що по нещодавньому випадку в будинку культури не все так страшно. Мовляв, нічого не вкрали, а лише пошкодили апаратуру. Чи справді в селі є спалах злочинності правоохоронці відповісти не змогли.
Максим Силенко
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)