В Умані з’явились казкові дитячі галявинки
Проходячи по вулиці Шевченка, кожен може побачити цікаві саморобні композиції. Біля Міської лікарні – пальми та божики з пластикових пляшок. Дитяча лікарня ж радує дітлахів саморобними котиками, поросятками, та жабками.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/3007.jpg&h=200&w=400)
Умань зі "Знаком якості"
Відомий український телеведучий Констянтин Грубич відвідав Умань з робочим візитом.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/DSC_2276_460x290.jpg&h=200&w=400)
Уманчанин Ярослав Жмуденко поїде на Олімпіаду-2012 до Лондона
Пройшовши європейський та світовий відбори 23-річний Ярослав Жмуденко здобув тим самим путівку на Олімпійські ігри в Лондоні.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/436059_3_534_460x345.jpg&h=200&w=400)
Уманчанка Василіса Захарчук малює картини на коробках
85-річна Василіса Захарчук з міста Умань на Черкащині малює картини на картонках з коробок, які відшукує на смітниках. Малювати почала у 82 роки.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/U4WXYThAax4_460x345.jpg&h=200&w=400)
Фермери з Австралії та Новозеландії вивчали в Умані аграрний потенціал України
27 червня делегація із 12 фермерів з Австралії та Нової Зеландії відвідали Умань у рамках аграрного туру по фермерським господарствам України. У нашому місті пройшла презентація аграрного потенціалу України.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/c48774256376824605145_460x345.jpg&h=200&w=400)
Уманчани в «Софіївці» грали у квест
Минулої суботи у дендропарку «Софіївка» 15 уманчан започаткували «уманський квест». Близько 18. 00 3 команди – «Спарта»,«Кубік Рубік» та «Mr.Krabs» розпочали змагання за першість.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/egP-YXHHNvE_460x299.jpg&h=200&w=400)
Уманський педагогічний університет навчатиме іноземців
Студентські обміни, навчання та стажування викладачів і студентів за кордоном – давня європейська традиція мобільності, яку цього року вперше підтримав Уманський педуніверситет.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1341225699_2_400x267.jpg&h=200&w=400)
Старобабанівська "зона" відзначила 50-річний ювілей
Як інформуютьу Державній пенітенціарній службі України, 29 червня Старобабанівська виправна колонія Управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№92) відсвяткувала піввіковий ювілей. З цієї нагоди була проведена низка урочистих
З 1 липня за телефон уманчани платитимуть більше
Сьогодні подорожчали дзвінки на 10% зі стаціонарного телефону
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/uKk1oTK2idg_460x307.jpg&h=200&w=400)
Олександр та Людмила Бистрови: “Робота має приносити задоволення!»
За допомогою самоосвіти уманчанин Олександр Бистров отримав нову спеціальність. Завдяки цьому колись дитяче захоплення, нині стало улюбленою справою, яка приносить не лише заробіток, а й визнання.
Андрій Дикун: «Ринку праці не вистачає спеціалістів, а не випускників з дипломом про освіту»
Проблема працевлаштування молоді — актуальна. Далеко не кожен студент, закінчивши інститут, університет чи академію, знаходить роботу за фахом.
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1326701510_gestkaja_voda_425x318.jpg&h=200&w=400)
Людей залишили без води на місяць
У місті Умань понад тисячу людей залишили без води
Увага! Стережіться шахрайств з банківськими картками
Останнім часом на території Черкаської області почастішали випадки вчинення шахрайських дій відносно користувачів послугою «Екстренні гроші», що надається банківськими установами.