| 03 серпня 2012
Директор кіноклубу «Релакс» проти алкоголю
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1325604935_v-kino-ili-doma.jpg&w=400)
Це місце, де молодь та всі бажаючі можуть культурно провести своє дозвілля.
Колись це був торгівельний склад , але в 2011 році був перероблений в затишне місце, де можна не лише подивитися фільми, але й пограти в більярд чи настільний теніс. До всього переліченого в кіноклубі можна потренуватися на боксерській груші та оздоровитись в масажному салоні.
- Я проти алкоголю, - каже директор кіноклубу «Релакс» Віталій Іванович, - Але обома руками за культурний та корисний відпочинок. Тому зробив таке місце. Звісно за аренду беру гроші, але інакше я не зможу утримувати кіноклуб, а його ще треба розвивати. Адже в майбутньому я планую закупити тренажери для фітнесу,а також все необхідне для занять дайвінгом.
Ярослав Крицький
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)