| 09 травня 2012
Уманчанин підрізав колишню дружину та тещу на очах у сина
- Це було 29 квітня близько 8 вечора. Альона з сином та матір’ю поверталась з прогулянки. Біля під’їзду їх перестрів батько дитини і попросив дозволу погуляти з сином. В руках тримав енергетик. Альона йому відмовила. Було вже пізно, дитина хотіла їсти. Після цього він зі злості вихопив ножа і почав ним її колоти. Бив у область серця. Також пошкодив печінку та праву нирку. Мама кинулась на захист і їй теж дісталося, - кажуть знайомі. Імена просять не вказувати. – Вони вже давно разом не живуть Він її бив часто. Навіть якось ніс зламав.
На крики збіглись сусіди. Вони і викликали медиків та правоохоронців.
З ножовими пораненнями обох жінок доправили до реанімаційного відділення. Постраждалим наразі покращало і їх перевели до хірургічного відділення міської лікарні.
Самого ж горе-батька правоохоронці затримали протягом 2 годин.
- По даному факту слідчим відділенням Уманського міського відділу міліції порушена кримінальна справа за ч.2 ст.15 КК України замах на злочин та ч.2 ст.115 КК України — умисне вбивство. На даний час підозрюваний арештований. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років, - прокоментувала прес-офіцер Уманського міськвідділуЛюдмила Поліщук.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)