| 00 0000
Зловмисники з Одещини пограбували уманського підприємця
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2017/10/04/index.jpg&w=400)
Ними виявилися жителі Одеської області 29, 38 та 56 років. Чоловіки викрали у місцевого підприємця два холдера для варіння кави. Відкрито кримінальне провадження.
До чергової частини Уманського відділу поліції надійшло повідомлення від 22-річного місцевого підприємця про грабіж. Молодий чоловік розповів поліцейським, що серед білого дня зловмисники відкрито заволоділи двома холдерами для варіння кави з його двох автомобілів.
До працівників поліції, що проводили перевірку по даному факту, надійшла інформація, що підозрювані, опис яких вони отримали від свідків, жителі Одеси 56, 38 та 29 років, один з який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Чоловіків запросили до поліції для дачі показів. В розмові з правоохоронцями вони пояснили, що таким чином хотіли змусити підприємця припинити свою діяльність.
За даним фактом Уманським відділом поліції проводиться досудове розслідування та відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 (Грабіж) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)