| 07 листопада 2012
 Жіноча футбольна команда УДПУ здобула перемогу

4 листопада о 12 годині в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Чемпіонат України з міні-футболу серед жінок. «Ятрань-базис-УДПУ» здобув першу перемогу в Чемпіонаті України. Про це повідомляє сайт УДПУ.

До складу «Ятрань-Базис-УДПУ» входили: Цикаленко – Скориніна, Романів, Боярова, Аілінкий – Довгань, Єрошенко, Сукач, Зуєва, Крепостна, Барбакар.

Другий свій матч в чемпіонаті «Ятрань-Базис-УДПУ» також проводила на власному майданчику. Дошкульна (розгромний рахунок не був справедливим) поразка в першому матчі проти Дніпропетровської «Злагоди» підшпорювала в роботі команду Уманського району. Дівчата наполегливо працювали і бажали реабілітуватися. Наступний суперник був дебютант ліги із міста Суми. Про команду академії банківської справи нашій команді відомо було мало. А тому спрогнозувати суперника не можна було. Щодо команди суперників то всі дівчата – мов на підбір – фізично міцні. У багатьох сильний поставлений удар (не позаздриш нашому воротарю і гравцям, які самовіддано прийняли на себе не один такий гарматний постріл). Але очевидно було, що команді ще не вистачає саме міні-футбольного досвіду. Саме так минулого року і наша команда переходила з великого футболу у цей по суті інший вид спорту. Відзначив би і спортивну непоступливість сумських футзалісток. Але при цьому їх дії не можна назвати некоректними.

Матч чудово розпочався для господарів. Пішла лише друга хвилина матчу а вони вже відкрили рахунок Наталія Боярова скористала передачею Олександри Романів зі штрафного. 1:0. В першому матчі ми також відкрили рахунок. але це нам тоді не допомогло. Тому розхолоджуватися ніхто не збирався.

На 20-й хвилині 15-річна Марія Довгань забила гол, та  правда заслуга належить Анастасії Скориніній, яка буквально продерлася через всю команду суперника і передала м’яч Марії. Тут же досвідчена Олександра Романів дальнім ударом упіймала на неуважності голкіпера гостей і довела справу до комфортних 3:0.

Олександра Романів також відзначилася дублем

На 25 хвилині Марія Довгань в контратаці вийшла майже один на один, але не реалізувала шанс. А ось Дегтяр пробила чудово (м’яч був надісланий так сильно і точно, що не всі глядачі і зрозуміли , що він вилетів вже із сітки воріт) – 3:1.

На 39-й хвилині Аілінкий зробила все на найвищому рівні. Анастасія Скориніна зробила вивірену вертикальну передачу і Наталія головою підправила мяча в саму «девятку»! Цікаво, що Аілінкий в другому матчі поспіль забиває головою, що рідкість для міні-футболу! І обидва рази асистувала їй Анастасія Скориніна.

Наталія Аілінкий – автор дубля

За три хвилини Романів обіграла суперницю в центрі поля і вихід сам на сам з воротарем реалізувала майстерно!

Гра пішла на зустрічних курсах. Відмітив би чудову гру юного голкіпера уманчанок – Олену Цикаленко, яка кілька разів своїми діями зривала оплески присутніх.

Олена Цикаленко неодноразово виручала команду

Анасасія Скориніна

Голи: 1:0 – Боярова (2), 2:0 – Довгань (20), 3:0 – Романів (22), 3:1-Чакір (31), 4:1-Аілінкий (34), 5:1-Аілінкий (39), 6:1-Романів (42), 6:2-Гуринець (44), 6:3-Дегтяр (69, 10-метровий штрафний пенальті).

Цікавий матч завершився перемогою «Ятрань-Базис-УДПУ» над непростим суперником «УАБС» (Суми) з результатом 6-3.