| 27 березня 2013
 Збірна України впоралася з Молдовою(ВІДЕО НАЙЯСКРАВІШИХ МОМЕНТІВ)

Національна команда з футболу перемогла на стадіоні «Чорноморець» Молдову в рамках відбору до ЧС-2014

Основні події в одеському поєдинку Україна-Молдова відбулися у другому таймі. Українська команда довго не могла реалізувати свою перевагу, але після перерви матч нарешті пішов за сценарієм підопічних Михайла Фоменка. Україна могла забити перший м’яч на старті другої 45-хвилинки. Комбінація у виконанні Селезньова, Зозулі та Гусєва завершилася взяттям воріт, але судді справедливо зафіксували офсайд.
      Рахунок у грі був нарешті відкритий на 60-й хвилині, коли «динамівець» Ярмоленко зміг забити після атаки тих же Селезньова і Зозулі. Закріпив перевагу України Хачеріді. Захиснику «Динамо» в кінцівці гри вдався удар головою після кутового Гусєва.
      Зберегти свої ворота господарі поля не змогли. Молдова відіграла один м’яч зусиллями Суворова за 10 хвилин до фінального свистка. Фінальні хвилини Україна грала на утримання рахунку. Додамо, що наприкінці матчі у складі збірної дебютував молодий півзахисник «Шахтаря» Гречишкін.
     У паралельних іграх групи H Англія обіграла на виїзді Чорногорію 1:0, а Польща вдома була сильнішою за Сан-Марино 2:0.
Україна - Молдова - 2:1
Голи: Ярмоленко 61, Хачеріді 71 - Суворов 80
Україна: П’ятов, Шевчук, Кучер, Федецький, Хачеріді, Гусєв (Гречишкін 90), Тимощук, Степаненко, Ярмоленко, Селезньов (Безус 62), Зозуля
Молдова: Намашко, Бордіян, Булгару, Єпуряну, Головатенко, Пащенко (Оніка 67), Іоніца, Сидоренко, Георгієв, Бугайов (Дорош 69), Дєдов (Суворов 78)
Попередження: Селезньов 59, Георгієв 60.
Вилучення: Степаненко 90.