15:28:33 | 25 січня 2022
Вигнала сестра: поліція розповіла про чоловіка, який блукав біля траси
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2022/01/блукач358652214288799_n.jpg&w=400)
Правоохоронці встановили особу чоловіка, якого небайдужа мешканка Уманщини виявила біля траси. Нагадаємо, уманчан просили впізнати незнайомця, який блукав трасою поблизу села Подібна. Маньківчанка Ліна Петриченко помітила розгублену людину й зупинилась запитати, чи потрібна йому допомога.
З’ясувалося, що блукач родом з села Дмитрушки. Жив з ріднею у селі Іванівка, на Христинівщині.
- Людина веде асоціальний спосіб життя, - розповідає речниця поліції Черкащини Зоя Вовк. – Любить «подорожувати». Має хвору сестру, з якою проживав. Жінці набрид його спосіб життя і вона попросила його змінити адресу проживання.
Коли інформація про чоловіка почала ширитись соцмережами, поліцейські розшукали його й відвезли до сестри. Саме вона й розповіла про проблеми з родичем. Де він зараз, невідомо.
Максим Силенко
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)