12:07:17 | 28 березня 2023
В Уманському районі двоє дітей отримали опіки окропом, обох медики доправили до лікарні
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2023/03/28/338010922_227361013117721_4560322613302017250_n.jpg&w=400)
Нещасний випадок стався вчора у Христинівці близько 14-ї години. В диспетчерську екстренки зателефонувала схвильована мама і попросила приїхати швидку, бо діти вилили на себе окріп.
Вже за 6 хвилин медики оглядали 4-річну та 7-річну дівчаток. Як виявилось, вони гралися біля мами на кухні і перевернули з плити каструлю з окропом. Обом маленьким пацієнткам бригада ЕМД відразу надала медичну допомогу, опісля доправили їх до Уманської міської лікарні. Обоє отримали опіки тіла І-ІІ ступеню.
Бажаємо малечі швидкого одужання та повернення додому. І просимо батьків бути пильними щодо дозвілля своїх дітей та не створювати для них ситуацій ризику, наголошують в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)