| 12 червня 2012
В Умані відкрили фан-зону!
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/47061fc3a8408a010f1ae9b95d1cbb59_300x218.jpg&w=400)
В Умані до Євро-2012 відкрили фан-зону. Під неї обладнали майданчик "Арена", що знаходиться напроти стадіону «Іллічівець», по вулиці Коломенській.
Фан-зона може вмістити близько 400 уболівальників. У середині майданчика «Арена» встановили 6 сучасних екранів, на яких транслюватимуться всі матчі Євро-2012.
- Вхід, звичайно, безкоштовний. – говорить один з організаторів. – Проте столики необхідно попередньо бронювати. Попередня оплата - 50 гривень з людини. На ці гроші футбольні вболівальники мають придбати у нашому барі продукцію.
Уманчанка Яна Кожевникова з малечку захоплюється футболом:
- Футбол– моя слабкість. Звичайно, не можу пропустити таку подію, як Євро – 2012. Тим більш, коли наша збірна приймає участь. Але щоразу віддавати по 50 грн за перегляд матчу не хочу, бо не завжди є змога витратити саме таку суму.
Все ж уманчани схвально ставляться до появи у місті власної фан-зони. Адже велика кількість народу забезпечує неповторну атмосферу футбольного божевілля!
- Дуже круто, що в Умані можна вболівати за нашу збірну в такій атмосфері. Це неможливо замінити... Сотні людей, які так само, як і ти, радіють забитому голу! - говорить Ігор Чумак
Ріка Гордашевська
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)