| 22 вересня 2013
В Умані у Центральному парку з"явилась лавка для закоханих...в музику( фото) -ОНОВЛЕНО
22 вересня в уманському Центральному сквері відкрили музичну лавку у вигляді фортепіано. Такий подарунок уманчанам напередодні Дня міста(прим. авт. – День міста уманчани відсвяткують у першу суботу жовтня) вирішила зробити адміністрація місцевого магазину «Муз'оn».
Відкриття музичної лавки організатори перетворили на справжнє свято, яке розпочалося виступом уманського гурту «Хід у відповідь».
- Жодна із запрошених груп не відмовилася прийняти участь у святі, - говорить директор магазину «Муз'оn» Ігор Квітченко. - Відкриття лавки запланували після виступу гурту "Хід у відповідь", який і відкрив сьогоднішній вечір.
Подивитися на нову, незвичайну лавку, всупереч всім примхам погоди, зібралось більше сотні уманчан та гостей міста.
- Я немісцева. Приїхала на вихідні із Київщини, - говорить пані Таісія. - Проходила неподалік почула музику. Підійшла ближче і чесно кажучи здивувалася. У нас в місті таке лиш депутати під час агітації роблять а, щоб хтось із городян.... Дуже хороша ідея цікава і несподівана.
А після офіційного відкриття лавки для меломанів пісенну атмосферу продовжили гурти «Ретро парк» та «Атмосфера»
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)