| 14 квітня 2013
 В півфіналі Кубка України "Ятрань-УДПУ-Базис" поступилася полтавчанкам

Другий свій сезон у еліті українського жіночого міні-футболу проводить команда Уманського району. І вдруге спромоглася пробитися до півфіналу національного кубка, повідомляє "Футбол Уманщини".

Перший тайм ознаменувався рівною грою. Уманчанки дещо жорстко розпочали матч (вже на 2-й і 3-й хвилинах арбітри зафіксували фоли). Що говорило про рішучий настрій. Уманчанки ні в чому не поступалися гостям. І навіть мали більше моментів в першому таймі. Всі гравці. яких кинув в бій тренер В.М.Пею, мали нагоди для взяття воріт. Алі ні Романів, ні Скориній, ні Бояровій, ні Музикі, ні Аілінкий так і не вдалося переграти Узол. Втім і воротар в протилежних воротах Цикаленко діяла безпомилково. Загалом господарям за перший тайм сміливо можна ставити оцінку "відмінно".

Другий тайм розпочався без розкачки. Команди обмінялися гострими моментами. Два неймовірних моменти мали гравці "Ятрань-УДПУ-Базис". Але спочатку вихід два в один змарнувала Боярова, яка стала віддавати передачу. А потім в контратаці Романів і Музика взагалі вийшли на одного воротаря. Але вирішили розіграти до вірного (куди вже вірніше?!) і захисник встиг винести мяча з лінії воріт! А ось на 11-й хвилині полтавчанки свій момент реалізували. Романів вибила мяча по центру і тут же господарі наразилися на контратаку і Єрмоленко технічно пробила повз Цикаленко. 0:1.

Уманчанки і надалі гідно грали. Але ставало очевидним, що не вистачає сил - доводилося грати по суті в 5-6 польових гравців проти по суті рівноцінних двох четвірок у гостей. А тут ще й фортуна відверто відвернулася від нашої команди. На 49-й хвилині у Шаповал не вдався удар, але мяч влучив в голову Скориніної і зрадницьки змінив траекторію і влучив у самісінький верхній кут воріт! 0:2. Тут же Боярова зі штрафоного поцілила в стійку воріт полтавчанок. А на 53-й хвилині Музика вивела на удар Аілінкий, але у тої він не вийшов вдалим. Натомість Бабенко свій шанс не змарнувала.

В результаті за цілком рівної гри уманчанки гідно протистояли досвідченним полтавчанкам, але по суті шансів на вихід до фіналу не мають.

"Ятрань-УДПУ-Базис": Цикаленко-Романів, Скориніна, Музика, Боярова, Аілінкий-Фортуна, Сукач, Зуєва, Крепостна
"Ніка-ПНУ": Узол-Шаповал, Павлусенко, Лясковская, Гловацкая, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Івасенко, Шевела, Дударчук, Підклада, Мочалова, Назаренко
Голи: 0:1 - Єрмоленко (41), 0:2 - Скориніна (автогол, 49), 0:3-Бабенко (56)