| 18 липня 2012
Уманський педагогічний університет отримав грант у розмірі 7,5млн. євро
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/16_07__22_07/UDPU.jpg&w=400)
Розмір гранту становить7,5 млн. євро. Гроші будуть використані на проект студентської мобільності у рамках програми ERASMUS MUNDUS.
" Для моїх друзів! Вперше в історії університету!!! Вчора отримано інформацію про те, що наш університет у складі консорціуму з 22 університетів виграв грант у розмірі 7,5 млн євро на проект студентської мобільності у рамках ERASMUS -MUNDUS.
Координатор проекту – Познанський університет імені Адама Міцкевича, співкоординатор – Уманський педуніверситет. Це " бомба", це фантастика, це велика наша перемога, до якої ми дуже прагнули і доклали багато зусиль. Вітаю всіх!!!." - написала в соціальній мережі Наталія Побірченко
Це справжній прорив у міжнародній освітньо-науковій співпраці університету, адже участь у проекті відкриває широкі можливості для навчання наших студентів за освітніми рівнями «бакалавр», «магістр», «доктор наук (європейський)» закордоном у різних країнах світу – членів консорціуму.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)