| 19 травня 2013
 Уманські футболістки перемогли у другому матчі в першості України

В своєму другому матчі в Першості України серед команд першої ліги команда Уманського району знову декласувала суперника. Тепер "Ятрань-Базис-Уманьферммаш" зробила це на полі суперника. "Вікторія" з Любара, що на Житомирщині, отримала від наших футболісток шість "сухих" мячів.

"Вікторія" (м.Любар) - "Ятрань-Базис-Уманьферммаш" 0:6 (0:3)
"Ятрань-Базис-Уманьферммаш": Цикаленко , Боярова, Романів, Дичко, Аілінкий, Вібла, Сукач, Бойко (55, Проценко), Кучерява (50, Барбакар), Скориніна, Зуєва.
Голи: Кучерява (1, 10), Аілінкий (15), Скориніна (48,55), Романів (73)

За коментарем звернувся до головного тренера нашої команди В.М.Пею: "Суперник був дещо сильнішим за попереднього (киянок). Намагалися щось створити. Але загалом у нас проблем не виникло. В першому таймі, наприклад, господарі половину поля перйшли раза зі два. Вже практично в дебюті матчу все вирішилося на нашу користь. Два швидких мячі провела Ірина Кучерява. Потім добавила Наталія Аілінкий. Початок другого тайму теж був результативним для нас. Тепер швидким дублем відзначилася Анастасія Скориніна (І.С. - всього у неї вже 5 мячів в двох іграх). А завершила все зі штрафного Олександра Романів. У господарів виділив би насамперед голкіпера - якби не 4-5 його сейвів, то рахунок був би значно більшим. У нас же виокремлювати нікого не буду-всі стараються, ми лише адаптуємося до великого поля після міні-футболу. І всі думки тепер про наступний матч - в ці вихідні будемо приймати команду з Моршин, яка теж має в активі дві перемоги."