17:42:54 | 15 лютого 2017
 Уманські боксерки привезли одразу дві нагороди з чемпіонату України з боксу

Уманські боксерки привезли одразу дві нагороди з  чемпіонату України з боксу серед дівчат – юніорок, дівчат – молодіжниць  та жінок, що проходив з 05 по 11 лютого в місті Ковель.

Про це повідомляє Уманська міська рада.

"Черкащину на цих змаганнях представляли 14 боксерок різного віку. Серед них були три представниці уманської школи боксу: Олександра Ткачук 60 кг (молодь), Анастасія Цуркан 64 кг та Крістіна Кіндратенко +80 кг (жінки). Одразу дві медалі здобули уманські спортсменки. Ткачук Олександра посіла друге місце у своїй ваговій категорії та Кіндратенко Крістіна здобула бронзову медаль, - йдеться у повідомленні. - Приємно відмітити той факт, що студентка Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка Олександра Ткачук у півфіналі здолала суперницю з Івано-Франківська, якій нещодавно програла, одним словом взяла реванш".