11:01:48 | 05 листопада 2020
 Уманська ТВК порахувала голоси: кого обрали депутатами Уманської міської ради

31 жовтня Уманська міська територіальна виборча комісія оприлюднила Протокол з результатами голосування з виборів депутатів Уманської міської ради.

Згідно цієї інформації, у міській раді буде 14 представників від політичної партії «За майбутнє» — 14, від політичної партії «Слуга народу» — восьмеро, від політичної партії «Європейська солідарність» — семеро, і по троє представників від: політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», політичної партії «Сила і честь», політичної партії «Опозиційна платформа — за життя».

За даними Уманської ТВК, у голосуванні взяли участь 18233 уманчан.

Черкаська обласна організація політичної партії «За майбутнє»

Білянівська Діана Олександрівна (1992р.н.) — помічник-консультант народного депутата України Яценка Антона Володимировича, Апарат Верховної Ради України, с. Литвинівка, Уманський р-н.

Дзіс Андрій Олегович (1993р.н.) — тимчасово не працює, с. Городецьке, Уманський р-н.

Зарубіна Анна Болеславівна (1995р.н) — продавець продовольчої групи товарів, с. Нестерівка.

Зінченко Альона Тарасівна (1997р.н) — помічник-консультант народного депутата України Яценка Антона Володимировича, Апарат Верховної Ради України, м. Київ.

Ковальчук Олександр Сергійович (1997р.н) — директор ПП «Уманьрембуд 2», м. Христинівка.

Плетньова Ірина Григорівна (1971р.н.) — помічник-консультант народного депутата України Яценка Антона Володимировича, Апарат Верховної Ради України, м. Христинівка.

Похольчук Роман Володимирович (1985р.н) — заступник директора ТОВ «Агрофірма «Ягубець», м.Умань.

Руда Наталія Сергіївна (1983 р.н.) — фізична особа підприємець, с. П. Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область.

Терещенко Катерина Вікторівна (1988 р.н.) — помічник-консультант народного депутата України Яценка Антона Володимировича, Апарат Верховної Ради України, м.Умань.

Тиховська Яніна Миколаївна (1982р.н.) — голова правління благодійної організації «Уманський благодійний фонд «Серце друга» м. Умань.

Усик Сергій Олексійович (1961 р.н.) — генеральний директор ТОВ «Полянецьке», с. Полянецьке.

Чистик Микола Миколайович (1983р.н.) — тимчасово не працює, м. Умань.

Яценко Антон Володимирович (1977 р.н.) — народний депутат України Верховної Ради України IX скликання, м. Київ.

Яценко Євген Євгенович (1988р.н.) — адвокат, м. Київ.

Черкаська обласна організація політичної партії «Слуга народу»

Ганіч Олег Володимирович (1980 р.н.) — фізична особа-підприємець, с. Берестівець, Уманський р-н.

Дикун Андрій Євгенович (1979 р.н.) — голова Громадської спілки «Всеукраїнська аграрна рада», м.Умань.

Дикун Діана Григорівна (1983 р.н.) — директор ПП «Дикун», с. Громи, Уманський р-н.

Добрянська Інна Іванівна (1970 р.н.) — головний лікар Уманської ЦРЛ, м. Умань.

Заволока Ростислав Віталійович (1985 р.н.) — фізична особа-підприємець, м. Умань.

Кернос Олена Василівна (1975 р.н.) — вчитель української мови і літератури та англійської мови Уманської загальноосвітньої школа № 11, м. Умань.

Таранюк Олександр Валерійович (1976 р.н.) — директор ТОВ «Ранчо БІФ ЮА», м. Умань.

Ярошинська Олена Олександрівна (1972 р.н.) — директор приватний заклад «Український аграрний ліцей», м. Умань.

Черкаська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність»

Кисляк Сергій Григорович (1977 р. н.) — директор ТОВ «ТРК «ТІМ», м. Умань.

Мельник Микола Миколайович (1965 р.н.) — юрист-правознавець ТОВ «МЕТАЛ +», м. Умань.

Поліщук Валентин Васильович (1976 р.н.) — декан факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, м. Умань.

Скус Ольга Володимирівна (1978 р.н.) — доцент кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, м. Умань.

Слонський Володимир Олексійович (1949 р.н.) — фізична особа-підприємець, м. Умань. .

Супрунець Оксана Анатоліївна (1969 р.н.) — голова Уманської районної ради Черкаської області, м. Умань.

Цар Андрій Сергійович (1983 р.н.) — головний інженер КП «УМАНСЬКЕ РЕУ № 3», м. Умань.

Черкаська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Грабовий Володимир Миколайович (1971 р.н.) — заступник директора з наукової частини, Національний дендрологічний парк «Софіївка» Національної академії наук України, м. Умань.

Лисак Володимир Афанасійович (1960 р.н.) — фізична особа-підприємець, голова ГО «Булат», м. Умань.

Чепка Ольга Володимирівна (1969 р.н.) — начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, м. Умань.

Черкаська регіональна організація політичної партії «Сила і честь»

Гедзик Андрій Миколайович (1973 р.н.) — перший проректор, професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, м. Умань.

Демченко Ірина Іванівна (1967 р.н.) — доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), м. Маньківка.

Чирва Ольга Григорівна (1981 р.н.) — радник міського голови Уманської міської ради, м. Умань.

Черкаська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа — за життя»

Азізова Діана Мідатівна (1983 р.н.) — фізична особа підприємець, м. Умань.

Качанова Лариса Петрівна (1959 р.н.) — начальник Уманського міськрайонного управління Держспоживслужби, м. Умань.

Котвіцький Антон Анатолійович (1981 р.н.) — фізична особа підприємець, м. Умань

У списках обраних міськи депутатів очікують змін, оскільки частина з них також обрані до обласної чи районної рад.

Дані про депутатів отримані на час подачі і реєстрації документів до територіальної виборчої комісії.

470

 

Коментарі


 

Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз