| 20 вересня 2013
Уманська студентка Юля прорвалася у талант-шоу «Х-ФАКТОР»
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/03_09_30_09/6YUNVwZp6Hk_300x393.jpg&w=400)
Вона співала на весіллях, банкетах та у квартирі батьків. 20-річна студентка мистецько-педагогічного факультету педагогічного університету, відома в Умані під псевдонімом Юлія Агнес, своїм талантом підкорила суддів шоу «Х-ФАКТОР». Які дали їй шанс на перемогу...
Юлія Лисянська дізналася про кастинг у талант-шоу «Х-ФАКТОР», і вирішила спробувати свої сили. З дитинства навчалася музиці — спочатку у музичній школі, потім в музучилищі, а зараз є студенткою мистецько-педагогічного факультету уманського педуніверситету. На кастинг поїхала до Харкова.
– Я ніколи не брала участь в масштабних проектах. Для виступу обрала композицію One Night Only - Jennifer Hudson – ділиться своїми враженнями Юлія. – коли вийшла на сцену, завмерло серце. Стільки світла, а ти стоїш така маленька. І на тебе дивляться тисячі пар очей і десятки телекамер. Заплющила очі і... просто співала. Коли почула від суддів чотири «так».Відчуття ейфорії ще й досі мене не покидає.
Кастинг проходить у два етапи. На першому всіх учасників розділяють на групи та проводять до наметів, де кожний по черзі заходить у кімнату та співає акапельно. Здивувало те, що був список пісень, які категорично не можна виконувати, як, наприклад, «Рюмка водки на столе». Лише коли переглянули всіх претендентів, вирішують кого брати.
- Мені зателефонували через два місяці після передкастингу, і запросили вже на телекастинг, - розповідає молода співачка, - сказали куди їхати, і що робити.
У творчості дівчина надає перевагу джазу та ліриці, робить перші спроби написання пісень, які можна знайти в соціальній мережі «Вконтакте». А улюбленими виконавцями є Вітні Хьюстон, Тіна Кароль, Нірвана…
Юлію дуже підтримували рідні та подруги, віра яких надає більшої сили. І вона сподівається на перемогу.
Відео ТК "УМАНЬ"
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)