08:30:40 | 24 жовтня 2019
 Уманчанин дебютував у Юнацькій Лізі УЄФА

Вихованець відділення футболу уманської ДЮСШ №1 16-річний нападник Здирко Володимир відіграв матч в складі київського «Динамо».

Про це пише "Черкаський спорт".

У матчі-відповіді першого раунду «шляху чемпіонів» Юнацької Ліги УЄФА київське «Динамо» зіграло на виїзді внічию зі «Шкендією» з Північної Македонії – 2:2.

Після впевненої домашньої перемоги (8:0) питання про те, яка з команд вийде до наступного етапу, уже не стояло. Тому тренерський штаб «біло-синіх» вирішив перевірити у справі тих футболістів, які отримували менше ігрової практики. Порівняно з поєдинком тритижневої давнини, з перших хвилин на поле вийшли вісім нових футболістів.

У першому таймі динамівцям відверто не щастило. Створивши велику кількість моментів та обстукавши каркас воріт, «біло-сині» самі не спромоглися забити, до того ж пропустили у власні ворота. Господарі організували рідкісну контратаку, і Гаші з лінії штрафного майданчика поцілив у кут воріт – 1:0.

Зрівняти рахунок підопічним Ігоря Костюка вдалося невдовзі після перерви. Велетень поборовся за м’яч на правому фланзі, відібрав у суперника, виконав навіс, а голкіпер, вийшовши на перехоплення, лише закинув кулю у свої ворота. Вийти вперед гостям удалося за хвилину до завершення основного часу, і знову до взяття воріт призвели активні дії Велетеня – Владислав сміливо пішов на кількох суперників у штрафному майданчику, після чого впав на газон, а арбітр призначив пенальті. Волошин упевнено реалізував 11-метровий, розвівши м’яча та воротаря по різних кутах – 1:2.

Утім, утримати переможний рахунок нашій команді не вдалося. Після подачі до штрафного майданчика арбітр угледів порушення правил збоку Нещерета проти капітана суперника Альміра Реджепі та призначив пенальті. Голкіпер киян свою помилку виправив, парирувавши удар із точки Бесарта Реджепі, але захисники не підстрахували, й Спахіу встигнув першим на добивання та доправив м’яча до сітки.

У підсумку нічия 2:2, яка вивела «Динамо» до наступного етапу. Тепер на «біло-синіх» чекає зустріч із грецьким ПАОКом, який у своєму протистоянні здолав ірландський «Богеміанс». Перший матч команд в Ірландії завершився бойовою нічиєю (1:1), а в Салоніках господарі здобули мінімальну перемогу (1:0).