| 13 вересня 2013
Уманчани запросили зірок на молочну вечірку(фото)
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/03_09_30_09/2(1)(1)_470x311.jpg&w=400)
Вчора відбулась презентація третього етапу піар-компанії «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко».
Приймав гостей презентації розкішний київський ресторан «D*Lux», ведучими вечора були Антон Середа та донька відомого українського актора Володимира Горянського - Марія.
На захід прийшли зірки спорту та шоу-бізнеса. Такі, як: Яна Клочкова, Наталя Добринська, Александр Лешенко і Ліна Верес, В’ячеслав Узєлков, Яна Шемякіна, Олена Костевич та інші.
Столи ломились від частувань із молочних продуктів, Олександр Лещенко провів для всіх майстер-клас під безсмертний рок-н-рол, а боксер В’ячеслав Узєлков паралельно вирішив повправлятись у віджиманні просто посеред залу. Яна Шемякіна та Олена Костевич залюбки фотографувались поруч зі своїми фото картинами, а журналісти шикувались у довгі черги за інтерв’ю. Ще однією окрасою вечора став виступ балету «Тодес».
Організатори заходу (соціальний проект "Я люблю молоко" - прим. авт. - родом з Умані) залишилися задоволеними проведеною роботою і впевнені, що саме такі дійства потрібні для нашого населення, адже це дає можливість показати і наголосити на важливості вживання молочних продукті і, що найголовніше, їхній корисності!
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)