| 01 липня 2013
Уманчани відсвяткують одне з найпоетичніших українських свят - Івана Купала
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/1_07__31_07/240442_450x301.jpg&w=400)
У суботу уманчани гучно відзначать Івана Купала – одне з найпоетичніших українських свят, яке здавна вважається святом молоді та кохання. За легендою саме у купальську ніч «квітне» папороть, також цього дня дівчата ворожать на долю, а закохані стрибають через вогнище.
В Умані 6 липня о 18.00, поблизу Осташівського ставу з нагоди свята відбудеться яскрава концертна програма. Організатори запрошують уманчан та гостей міста на народні гуляння, купальські обрядові дійства. У програмі свята - виступи співаків, творчих колективів, конкурси та розваги, феєршоу святковий феєрверк та ін.
Дрес-код свята: українські вишиванки.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)