| 03 березня 2013
 Уманчани привезли дві медалі із Відкритого Кубку Полісся

Наприкінці лютого студент 43-о групи Уманського національного університету садівництва, майстер спорту міжнародного класу Дмитро Дерябкін здобув І місце в категорії до 100 кг на Відкритому Кубку Полісся зі станової тяги й жиму лежачи за версією Ukraine Powerlifting Association, що проходив у Житомирі. Уманчанин не лише здобув першість, а й став абсолютним чемпіоном змагань.

Про це повідомляють у прес-службі університету.

Проте це була не єдина медаль уманчан на цих змаганнях, адже ІІІ місце в категорії 90 кг зайняв студент 42-е групи Дмитро Кунець (станова тяга з результатом 200 кг).
Загалом  Відкритий Кубок Полісся зібрав кращих атлетів України. Організація змагань пройшла на високому рівні.
Президент федерації GPC (Global Powerlifting Commitee) в Житомирі та області Андрій Максимов говорить. "Турніри такого класу популяризують спорт. В Житомир приїхали найкращі спортмени з усієї України. Це є показник", - каже він.
Сергій Форест, голова цієї організації каже, що від обіцянок ніякої користі немає - треба діяти. За два роки діяльності, "МІР" організаційно й фінансово долучився до проведення на належному рівні десятків спортивних змагань. Команда тісно співпрацює зі спортивними федераціями й клубами.
Жим лежачи:
Переможці: Солтанова Марина (Одеса), Писаченко Максим (Київ), Литвиненко Денис (Новоград-Волинський), Новохатний Руслан (Київ), Хоречко Валерій (Житомир), Клименко Євген (Київ), Литвиненко Дмитро (Київ), Локтіонов Олексій (Київ).
Станова тяга:
Переможці: Солтанова Марина (Одеса), Гомон Антон (Київ), Духновський Павло (Житомир), Метельський Роман (Житомир), Мичка Іван (Житомир), Медведчук Роман (Нетішин), Дерябкін Дмитро (Буча), Анісімов Михайло (Одеса).