16:53:16 | 22 серпня 2018
 Уманчанка допомагає своїй збірній обіграти росіянок на Чемпіонаті світу з футзалу

На чемпіонаті світу серед студентів жіноча студентська збірна України здобула третю перемогу поспіль, пише "Черкаський спорт".

За повідомленням прес-служба Асоціації футзалу України цього разу підопічні Олега Шайтанова обіграли чинних віце-чемпіонок світу – збірну Росії.

Українки першими пропустили, але ще до перерви змогли не тільки зрівняти рахунок, а і вийти вперед завдяки двом голам Юлії Дударчук. Хоча ще до перерви росіянки мали кілька нагод для того, щоб забити, Друга половина зустрічі була схожа на своєрідні «гойдалки», де рахунок міг змінитись або в один, або в інший бік. Однак, українським футзалісткам вдалося відстояти рахунок 2:1 на свою користь та оформити третю перемогу на турнірі.

У матчі проти збірної Росії бездоганну гру у воротах збірної України продемонструвала уродженка Уманського району Олена Цикаленко.

Футболом Олена почала займатися в ФК «Ятрань», який зараз має назву ФК «Ятрань-Берестівець» і грає у чемпіонаті України з футболу серед команд вищої ліги. До речі, Цикаленко є основним голкіпером цієї команди.

А у зимовий період уманчанка грає у чемпіонаті України з футзалу серед команд вищої ліги у складі команди «ПЗМС» (Полтава). Минулого сезону полтавчанки вибороли срібний комплект нагород.