| 00 0000
Умань долучилась до міжнародного проекту по відродженню культурної спадщини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2017/09/10/1.jpg&w=400)
На початку осені Європа відкриває усі закриті споруди для відвідувачів, щоб розповісти таємниці, приховані за їх фасадами, Проект «Дні Європейської спадщини» , діє у 50-ти країнах світу, а в Умані стартує вдруге. Заходи заплановані на 23-24 вересня, пише "Вечірня Умань".
Принцип проекту простий: один раз на рік безкоштовно відкрити двері зазвичай недоступних для огляду пам'яток і завдяки екскурсіям та культурним заходам «оживити» їх.
Тема цьогорічних Днів "Невідома Умань: таємниці і загадки старого міста". Програму заходів буде оприлюднено згодом на сайті Виконкому уманської міської ради.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)