| 08 червня 2013
 Україна розгромила Чорногорію у відборі на чемпіонат світу-2014 (відео)

7 червня національна збірна України розгромила на виїзді Чорногорію - лідера групи Н відбірного турніру на чемпіонат світу-2014. Підопічні Михайла Фоменка здолали суперника з рахунком 4:0, помстившись за прикру київську поразку у жовтні минулого року.

У першому таймі була рівна гра. Команди мали по одному гольовому моменту. Наші захисники не втримали Вучініча, але той пробив повз ворота, а Ярмоленко з десяти метрів "зарядив" у стійку. Але перед самісінькою перервою наша команда залишилася у меншості. Пряме вилучення "заробив" Роман Зозуля. Та вже на початку другого тайму наші хлопці забили у меншості. Денис Гармаш відкрив рахунок, ефектно зігравши на добиванні після удару Андрія Ярмоленка. Згодом суддя цілком справедливо вирівняв склади, показавши другий "гірчичник" Волкову (хоча повинен був ще раніше вилучати Павічевіча).

А на 77-й хвилині Євген Коноплянка подвоїв перевагу "синьо-жовтих". Можна було зітхнути з полегшенням. Одразу після цього Саво Павічевіч таки знайшов свій другий "гірчичник". Тепер вже наша команда отримала більшість і ще двічі пробила оборону деморалізованого суперника. На 85-й хвилині Артем Федецький довів рахунок до розгромного, а в компенсований час Роман Безус, щойно з'явившись на полі, поставив масну крапку у цьому матчі. Україна набрала 11 очок і піднялася на чисте третє місце у групі Н. Але на відміну від чорногорців та англійців, ми ще не грали з Сан-Марино. До чорногорців залишається відстань у три очки, до Англії - лиш одне.

Відтак, 10 вересня на "Олімпійському" буде українсько-англійська битва за путівку на Мундіаль.