| 11 грудня 2012
 У командному заліку уманські боксери посіли перше місце

У командному заліку на Чемпіонаті України уманські боксери посіли перше місце.Про це кореспонденту «Умань.Інфо» повідомив головний тренер уманської збірної Віктор Петриченко.
     -Усі  дев’ять   уманських боксерів отримали нагороди. У загальному підрахунку уманські спортсмени вибороли 4- перших місця, 2- других і 3-третіх. З впевненістю можу сказати, що чемпіонат пройшов на найвищому рівні. І це буде не останнє змагання такого рівня у нашому місті, адже керівництво з Києва та Черкас, що були запрошеними на чемпіонат до Умані,  відмітили гідний рівень організації та проведення  змагання, – зазначив Віктор Борисович.
До речі:
У загальному заліку призові місця розподілилися наступним чином
У ваговій категорії 46кг перше місце виборов Евген Овсянніков м. Умань.;
У ваговій категорії 48кг, перше місце Олександр Бабій м. Умань;
У ваговій категорії 50кг, золотим призером став Борис Рудніцький  м Умань, якого судді визнали і найсильнішим боксером змагань;
У ваговій категорії 52 кг , перше місце здобув Андрій Ловничий м.Комсомольськ, але і у цій категорії одна з медалей дісталася уманчанину Миколі Котвіцькому, який став бронзовим призером.
У ваговій категорії 54 кг срібну нагороду виборов уманчанин Олег Стецеко, поступившись лише спортсмену із АР Крим Сидиху Дерману.
У ваговій категорії 66кг другим став на п’єдестал Олександр Жвавий м.Умань, перше місце дісталося Анатолію Тимошенко з м Чернігів;
І у ваговій категорії 70кг найкращим став Владислав Скінтейн м. Умань. Друге місце посів ще один уманчанин Назар Підіпригора.