| 25 серпня 2013
 Триатлоніст з Черкащини став кращим за підсумками року

Черкаський триатлоніст Олексій Сюткін став володарем Кубка України-2013. Серед усіх українських триатлетів переможця визначали за результатами кубків та чемпіонатів з триатлону.

Як повідомляють на офіційному сайті федерації триатлону України, для перемоги йому вистачило 280 очок, які він набрав на двох стартах – етапах Кубка України в Києві та Дніпропетровську.

Для Олексія це вже друге володіння Кубком, 2009 року він уже ставав кращим триатлетом.

– Мені приємно бути володарем цьорічного кубка, але для мене це маленьке досягнення. Я не ставив собі за ціль отримати його, – зізнається Олексій Сюткін.

Серед останніх досягнень нашого земляка – 11 позиція на Кубку світу, що нещодавно проходив в Угорщині. Як йдеться на сайті федерації триатлону України, фінішування одинадцятим можна назвати доволі вдалим виступом! Тим паче, що на самісінькому фініші Сюткін виграв локальну дуель у титулованого португальця Жоао Перрейри, випередивши його на 1 секунду. А нещодавно Олексій підкорив простори Дніпра. На п’ятому Міжнародному запливі через Дніпро, що проходив у Черкасах 17 серпня, 10-ти кілометрову дистанцію триатлет подолав першим – за 1 годину 56 хвилин.

Нині черкаський спортсмен готується до поїздки в Іспанію, де 28 вересня пройде Кубок світу з триатлону.