| 09 листопада 2013
 Студент УДПУ переміг у своєму першому бою на професійному ринзі (ВІДЕО)

Щойно о 20:20 перемогою завершився дебютний бій Артема Савенка на професійному ринзі у рамках турніру «K2 Promotions».

Протистояв Артему в його професійному боксерському дебюті харків'янин Олексій Козлов (0-2). Спортсмени провели - 4 раунди в суперлегкій вазі (до 63,5 кг).

Нагадаємо:
Сьогодні в одній програмі з Олександром Усиком та В`ячеславом  Узелковим у рамках турніру «K2 Promotions» на професійний ринг вийшов уродженець міста Черкас і студент Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.
За всю історію боксу Черкащини це третій боксер, який вийшов на професійний ринг.
До речі:
Бій Артема так званий бій андеркарта (бій на розігрві прим.автора), не транслювався жодним телеканалом,  побачити його можна було лише через Інтернет, у трансляції онлайн-кінотеатру megogo.net., який забезпечив безкоштовну онлайн - трансляцію масштабного боксерського вечора «K2 Promotions».
Довідка:
Артем Савенко бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед спортсменів віком до 22 років і дворазовим срібним призером чемпіонату України серед юніорів. Окрім того спортсмен  має високі досягнення і у кікбоксингу. Нещодавно він завоював звання чемпіона України, вигравши Кубок світу у Ялті та став бронзовим призером Кубка світу в Ріміні (Італія).