| 22 червня 2012
Шановні земляки!
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/Dikun_(dlya_PS)_200x255.jpg&w=400)
Не маємо такого права, тому що на ній залишили свої життя мільйони українців – наші діди, батьки і прадіди. Серед них були і тисячі жителів Уманщини.
Ми не маємо такого права, тому що сьогодні серед людей старшого покоління є багато тих, хто на власні очі бачив і пам’ятає жахіття 1941-45 років. А ще народна мудрість каже, що якщо народ забуває своє минуле, то це минуле може повторюватися знову.
Дозвольте мені сьогодні низько вклонитися усім тим людям, які захистили нас з вами від страшної фашистської навали. Від себе особисто, а також від представників Асоціації виробників молока я хочу подякувати за мирне небо над нашими головами вам, шановні ветерани і всім, хто пережив цю страшну трагедію і зробив свій внесок у перемогу над фашизмом. Ми ніколи не забудемо ваш подвиг!
Дорогі співвітчизники! Дозвольте сьогодні побажати всім вам незалежно від віку міцного здоров’я, миру, добробуту та злагоди у ваших сім’ях.
З повагою,
Президент Асоціації виробників молока
Андрій Дикун.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)