| 24 лютого 2013
 "Шахтар" програв московському "Динамо" у День захисника Вітчизни

Донецький "Шахтар" зазнав поразки від московського "Динамо" у спарингу, який відбувся сьогодні, 23 лютого, у Туреччині. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь москвичів.

Всі м'ячі були забиті у другій половині гри. На 60-й хвилині Кураньї відкрив рахунок після подачі з кутового. Через дев'ятнадцять хвилин Нобоа збільшив перевагу динамівців. Однак дуже скоро Мхітарян відквитав один м'яч. На більше "гірників" не вистачило, а "біло-блакитні" зробили подарунок своїм вболівальникам на День захисника Вітчизни.

Товариський матч Анталья. "Мардан Спортс". 250 глядачів. +19 градусів Головний арбітр: 1-й тайм-Сергій Костевич (Росія), 2-й тайм - Тимур Асланбеков (Росія)

ШАХТАР Донецьк, Україна - ДИНАМО Москва, Росія - 1:2 Шахтар: П'ятов (Каніболоцький, 46'; П'ятов, 69'), Срна (к), Чигринський (Кучер, 46'), Ракицький, Рац (Соболь, 77'), Хюбшман (Степаненко, 68'), Фернандіньо, Едуардо (Тейшейра, 46'), Мхітарян, Тайсон, Адріано

Динамо: Шунін, Фернандес (к), Гранат, Єпуряну (Давидов, 62'), Вілкшир (Ігнатович, 62'), Джуджак, Юсупов (Сапета, 88'), Нобоа, Соловйов (Євсєєв, 88'), Кокорін (Саламатін, 75'), Кураньї (Чичерін, 62') 0:1 Кевін Кураньї, 60', 0:2 Крістіан Нобоа, 79' 1:2 Генріх Мхітарян, 82'

Попередження: Юсупов, 23'; Тайсон, 49'