| 12 червня 2013
 Параолімпієць з Черкащини став триразовим чемпіоном України!

Днями у Євпаторії завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.
  Спортсмени Черкащини з гідністю виступили на цих змаганнях. Три перших місця виборов паралімпійський чемпіон, майстер спорту України міжнародного класу, Юрій Царук. Він виборов дві «золоті» медалі з бігу на дистанціях 100 та 200 м, та  медаль в естафеті 4х100 м.

Також три перших місця виборола майстер спорту України Ірина Білоус, яка була кращою з бігу на дистанціях 400, 800 та 1500 м.  Досвідчений спортсмен, майстер спорту України, Євген Тихонов став бронзовим призером у метанні спису. Дебютант змагань, Подгорський Дмитро зі Сміли, посів друге місце у стрибках у довжину.
Тренери спортсменів –  Бас М. І., Дем’яненко Н.Т., Горбівненко О.