| 06 квітня 2013
 На відкритому чемпіонаті з дзюдо серед юнаків і дівчат уманчани "взяли" 13 медалей

8 золотих та 5 срібних медалей та перше загальнокомандне місце - такий результат виступу уманських студентів УНаУСу на відритому чемпіонаті з дзюдо серед юнаків і дівчат за програмою ХІІІ Спартакіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації, що пройшов нещодавно у Черкасах. Про це йдеться на сайті університету.

Дві перші золоті медалі здобули дебютанти першості, які виступали у легкій вазі: Аліна Сербін та Яна Шумило. Це їхні перші нагороди. Окрім того, досвідчені спортсмени, члени збірної команди області Настя Пудзерко та призер першості України Яна Прищепа добавили ще дві медалі, чим закріпили успіх нашої команди.

Юнакам ж з уманського вишу створили серйозну конкуренцію студенти факультету фізичного виховання Черкаського національного університету та слухачі Академії пожежної безпеки ім. героїв Чорнобиля, у яких командах чимало досвідчених спортсменів, в тому числі і майстрів спорту. Але хороша техніка та фізична підготовка, помножена на волю до перемоги, дали можливість збірній команді УНаУСу здобути перемогу. Чемпіонами у ваговій категорії 81 кг став Олександр Белан, у категорії 90 кг – Олег Тимошенко, у категорії 100 кг – В’ячеслав Зброй, у категорії понад 100 кг – Владислав Пойда.Особливо захоплюючими були поєдинки за участю спортсмена, члена збірної команди області, призера першості України В’ячеслава Зброя, який виступав у абсолютній ваговій категорії і здобув ще одну золоту медаль.

Змагання проводились з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту серед молоді. Участь у них взяли участь збірні команди Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Академії пожежної безпеки ім. героїв Чорнобиля, Уманського педагогічного університету ім. П.Г.Тичини та Уманського національного університету садівництва. Загалом за місце на п’єдесталі змагались більше 200 найсильніших обласних борців.