| 21 червня 2012
Кличко їде в Умань
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/d0bad0bbd0b8d187_448x336.jpg&w=400)
Старший з братів-боксерів, Віталій, відомий в світі боксу як Dr. Iron Fist, завітає в Умань в рамках всеукраїнського туру. Після завершення спортивної кар'єри Віталій Кличко розпочав політичну кар'єру.
22 червня о 17.00 в Міському будинку культури відбудеться зустріч Віталія Кличка з жителями міста Умань. У рамках візиту на Черкащину Кличко відкриє дитячий спортивний майданчик, завітає до родичів на малу батьківщину – село Вільшана, де жив його прапрадід, а також поспілкується з громадою кількох міст Черкащини, в тому числі й з уманською.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)