17:26:55 | 02 листопада 2022
Енергопостачання в Уманському районі поступово стабілізується
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2022/11/02/photo_2022-11-02_17-12-29.jpg&w=400)
Начальник ОВА Ігор Табурець, який сьогодні працював на Уманщині, розповів у телеграмі про своє бачення ситуації з енергетикою на Уманщині.
За його словами, енергопостачання в районі поступово стабілізується. Як і по всій області, тут діють графіки погодинних відключень.
«Окремо проаналізували ситуацію в місті Умань. Дякую всій громаді за витримку, а також колективам підприємств, які беруть участь у подоланні наслідків російської агресії, за роботу», – зазначив Ігор Табурець.
Він дав завдання відпрацювати алгоритми взаємодії всіх служб і підприємств, що забезпечують життєдіяльність громад району. Із урахуванням досвіду минулих кризових тижнів. Особливий акцент – на соціальну та критичну інфраструктуру.
«Ми бачимо, як зараз поводиться ворог і які об’єкти атакує. А значить повинні належно реагувати, – додав Ігор Табурець. – Маємо бути готовими до всього. На цьому наголошую на кожній зустрічі з очільниками наших громад».
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)