10:57:29 | 05 квітня 2019
 ДЮСШ здобула перемогу в усіх вікових категоріях на весняному чемпіонаті з футболу

Шостий рік поспіль в місті Умані традиційно  проходить  Всеукраїнський турнір з футболу серед дитячо-юнацьких команд, який організовують: відділ з питань фізичної культури і спорту, Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1 та Уманська міська федерація футболу.

З 23 по 25 березня змагались спортсмени 2008-2009 рр.н.

І місце – ДЮСШ  Умань

ІІ місце –  «Арсенал» (Біла Церква)

ІІІ місце – ДЮСШ (Маньківка)

IV місце – «ДЮСШ – 11» (Одеса)

V місце – ДЮСК («УМАНЬ»)

VI місце – ДЮСШ (Березівка)

Кращі гравці в складі команд:

Мельник Андрій – ДЮСШ (Умань)

Толеровський Владислав –  «Арсенал» (Біла Церква)

Кеба Максим – ДЮСШ (Маньківка)

Озарчук Шаміль – «ДЮСШ- 11»  (Одеса) 

Фернос Владислав – ДЮСК («УМАНЬ»)

Зиско Владислав – ДЮСШ (Березівка)

Кращі гравці по амплуа:

Воротар –  Рассадін Іван  (Умань)

Захисник –  Майданюк Богдан ( ДЮСК «УМАНЬ»)

Півзахисник – Василюк Леонід  (Арсенал)

Нападник – Сапега Дмитро (ДЮСШ – 11 )

Бомбардир – Журба Роман (Маньківка)

Гравець – Балюк Ілля  (Умань)

Технічний гравець –  Тарликов Дмитро (ДЮСК « Умань»)

Приз глядацьких симпатій – Адзеленко Дмитро ( Березівка)

З 26 по 28 березня змагались спортсмени 2004-2005 рр.н.

І місце – ДЮСШ  (Умань)

ІІ місце –  «Зірочка» (Кропивницький)

ІІІ місце –  «Арсенал» (Біла Церква)

I місце – «Поділ» (Київ)

5 місце – «ДЮСШ – 11» (Одеса)

6 місце – «Моноліт» (Чорноморськ)

7 місце – «СДЮСШОР – Чайка 06» (Черкаси)

8 місце – ДЮФК «Чорноморець» (Одеса)

Кращі гравці в складі команд:

Мельник Назарій – ДЮСШ (Умань)

Нетребенко Ілля – «Зірочка» (Кропивницький)

Одецький Дмитро – «Арсенал» (Біла Церква)

Шкляр Едуард – «Поділ» (Київ)

Шемет Олександр – «ДЮСШ- 11» (Одеса) 

Дроздов Іван – «Моноліт» (Чорноморськ)

Ковряга Максим – «СДЮСШОР – Чайка 06» (Черкаси)

Завадський Тимур – ДЮФК «Чорноморець» (Одеса)

Кращі гравці по амплуа:

Воротар – Іванов Ярослав (Зірочка)

Захисник – Самотюк Владислав (ДЮСШ – 11)

Півзахисник – Кондрашин Ярослав  (Поділ)

Нападник – Славіч Ілля (Моноліт)

Бомбардир – Шабатін Олег (Арсенал)

Гравець – Длугоборський Максим (ДЮСШ Умань)

Технічний гравець –  Богдан Дмитро ( ДЮФК «Чорноморець»)

Приз глядацьких симпатій– Волошин Єгор ( СДЮСШОР – Чайка)

З 29 по 31 березня змагались спортсмени 2006-2007р.р.н.

І місце – ДЮСШ  Умань

ІІ місце – «Зірка» (Кропивницький)

ІІІ місце – «Чайка» (Вишгород)

4 місце – «Локомотив-07» (Київ)

5 місце – «СДЮСШОР – Чайка» (Черкаси)

6 місце – «Зірочка» (Кропивницький)

7 місце – «Арсенал» (Біла Церква)

8 місце – «Столиця» (Київ)

Кращі гравці в складі команд:

Ткаченко Владислав – ДЮСШ (Умань)

Михайлов Богдан – «Зірка» (Кропивницький)

Зубенко Олександр – «Чайка» (Вишгород)

Романюк Ілля – «Локомотив» (Київ)

Трохіменко Роман – «СДЮСШОР – Чайка» (Черкаси) 

Польовий Нікіта – «Зірочка» (Кропивницький)

Новік Максим – «Арсенал» (Біла Церква)

Кондратюк Максим – «Столиця» (Київ)

Кращі гравці по амплуа:

Воротар – Коваленко Владислав  (СДЮШОР – Чайка)

Захисник – Кривоносов Клім (Зірочка)

Півзахисник – Яковлєв Ілля (Локомотив)

Нападник– Стадніченко Іван (ДЮСШ Умань)

Бомбардир – Кабанець Богдан (Чайка Вишгород)

Гравець – Міщенко Михайло (Зірка)

Технічний гравець – Шабатін Олексій (Арсенал)

Приз глядацьких симпатій – Родіонов Леонід(Столиця)

прес-служба УМР

230

 

Коментарі


 

Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз