| 01 серпня 2012
 Черкаські веслувальники змагалися на фіналі чемпіонату України

Змаганням передували зональні перегони, які проходили в 4 зонах: центральна – м. Київ, східна – м. Полтава, південна – м. Южне (Одеська обл.), західна – м. Добротвір (Львівська обл.) в яких прийняло участь більше 850 спортсменів.

У чемпіонаті відзначився екіпаж черкаських спортсменів у складі Олександра Гараня й Костянина Гарасименка. Хлопці двічі піднімались на другу сходинку п’єдесталу на дистанціях 500 м. і 1000 м. В байдарці-одиночці Олександр Гарань посів 3 місце з результатом 1,55,54, поступившись лідеру цього заїзду запоріжчанину Владиславу Шевченку. Третє місце на дистанції 500 м. посів екіпаж юніорок у складі Мікової Альони й Шемшур Сніжани, з результатом – 2,09,15 сек. У віковій категорії серед дівчат – підлітків двічі відзначилась Пелипась Дар’я на дистанціях 500 м. та 1000 м., здобувши дві срібні нагороди.

Загалом у змаганнях прийняло участь 45 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, серед яких команда Черкаської ДЮСШ з веслування посіла 6 місце, із загальною кількістю очок – 542. Спортсмени школи завоювали 7 нагород, з них 4 срібних і 3 бронзових. Тренери-викладачі, що підготували призерів змагань: Кучер Павло Володимирович, Шарова Ольга Олексіївна, Іванов Олексій Костянтинович, Тертична Анна Володимирівна.