| 14 квітня 2013
 Чемпіонат Уманського району стартував у Собківці

В суботу єдиним матчем стартував черговий чемпіонат Уманського району, який відтепер має назву ЧУР-SOCCER.BIZ.UA-ліга-2013. І сталося це в Собківці, яка має славні футбольні традиції.

На гарно підготовлене поле  вийшли "Пахтакор", що вже 4-й рік тут отаборився, та "Паланка". Господарі зазнали відчутних втрат - до "Базису" перейшов кращий голкіпер ЧУРу Сергій Сорокін, а до "УТК-Ятрань" - кращий бомбардир двох районних чемпіонатів Ярослав Коцюба.

Але пахтакорівці носа не похнюпили а лише бажають успіхів своїм друзям, що "що пішли на підвищення". Маючи ще кілька локальних втрат в своєму складі сьогодні "Пахтакор" натомість мав двох дебютантів. І Олександр Однороженко і Юрій Толокін (виступав до цього в "Комунальнику") провели гарний матч і були одними з найкращих в команді.Фаворитами в матчі прогнозисти визнавали команду Паланки. І саме ця команда таки здобула перемогу в матчі. Але насправді поєдинок видався досить рівним. Не знітив господарів навіть швидкий і дуже прикрий (від кочки мяч змінив напрям і прошмигнув у сітку) гол у їх ворота.

Надалі точилася абсолютно рівна гра. Нагоди мали обидві команди. Перед самою перервою Тепленін провів свого другого мяча (класичне - "у роздягальню").В другому таймі "Пахтакор" змушений був більшими силами йти вперед, оголяючи тили. Але напрочуд вдало діяв захист гостей (особлива пара центральних захисників, які виграли більшість дуєлей "на другому поверсі"). А пару разів відмінно зіграв і голкіпер. Його сейв після удару головою Толокіна взагалі назвав би найкрасивішим епізодом матчу. Гості теж мали нагоди для взяття воріт. Але в другому таймі так голів і не було.
Загалом в рівному і цікавому протистоянні перемого святкували футболісти Паланки, з чим їх і привітали переможені. Втім і "переможених" в чемпіонаті району не може бути апріорі!Відмітив би організацію матчу, поведінку команд і арбітраж, що викликав лише схвальні оцінки ( в тому числі і асистенти арбітра, що представляли обидві команди, діяли принципово і в стилі чесної гри!). Можна констатувати - заспів стартуючому сезону в Уманському районі зроблено гарний!

1. «Комунальник» – «Інтерес-Центр». 14 квітня. Неділя. Штучне поле. 17-00. Арбітри: Андрощук, Красніцький, Дорошенко
2. «Світ Меблів» - «Ніка» (Родниківка). Перенесено в звязку з матчем кубка Черкаської області
3. «Сушківка» - «Уманьферммаш». 14 квітня. Неділя. Сушківка. 16-00. Арбітр:Баланюк
4. «Базис» (Городецьке)-«Дружба». 14 квітня. Неділя. Кочубіївка. 14-00. Арбітр:Ткачук

5. «Паланка»-«Пахтакор» 2:0 (2:0)
13 квітня. Субота. Собківка. 14-00. Арбітр: Тріфонов
Голи: Тепленін (8,45)