09:02:28 | 30 січня 2020
В уманських школах ввели карантин
Уманські школярі на тиждень прогуляють навчання через карантин. Про це повідомив відділ освіти Уманської міської ради.
Відповідно до рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (29.01.2020 року № 2), з метою упередження та недопущення розповсюдження захворюваності, поширення грипу та ГРВІ серед учасників освітнього процесу, навчання у закладах загальної середньої освіти тимчасово призупиняється у період з 30.01.2020 року по 07.02.2020 року.
160
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
