12:04:02 | 29 березня 2024
На Уманщині збито крилату ракету, - Ігор Табурець
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/03/29/DSC_0445.jpg&w=400)
Практично всю ніч ворог тероризував Черкащину з повітря. Частину атак нашим оборонцям вдалось відбити. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Як він наголосив, найголовніше – люди не постраждали.
– За попередньою інформацією, сили ППО мінуснули 6 “шахедів” противника над областю, – розповів Ігор Табурець. – Через падіння уламків зазнало руйнацій нежитлове приміщення, також повибивало вікна у приватному домогосподарстві.
Крім того, наші захисники збили крилату ракету на Уманщині. У цьому випадку минулось без наслідків.
– Утім маємо і ракетні влучання по об’єкту енергоінфраструктури, додав начальник Черкаської ОВА. – Усі служби на місцях. Роботи з ліквідації наслідків тривають.
Коментарі
Для того щоб написати коментар потрібно авторизуватися. Немаєте аккаунта? Зареєструйтесь зараз
Останні новини
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/07/05/photo_2024-07-05_15-15-49.jpg&h=200&w=400)
В Умані триває відбудова багатоповерхівки, в яку торік поцілила російська ракета
![](/img/timthumb.php?src=/img/uploads/images/news/topics/2024/06/25/12_(526).jpg&h=200&w=400)