14:31:49 | 29 липня 2022
 Умань приймала відкритий чемпіонат області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона Андрія Хіміча

В місті Умань відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор 1964 року в Токіо (Японія) Андрія Івановича Хіміча. Ці змагання є традиційними на Черкащині. Цього року їх провели під патронатом Національного олімпійського комітету України.

Учасниками змагань стали близько ста спортсменів із Черкас, Умані та Сміли. Тривали старти на території водної бази Уманської дитячо-юнацької спортивної школи № 1. Змагалися веслувальники в кількох вікових категоріях. Учасники долали дистанції на воді на 200, 500 та 1000 метрів.

Кубок Олімпійського чемпіона Андрія Хіміча здобув кращий на дистанції на 1000 метрів у каное, адже саме на цій дистанції Андрій Іванович виборов олімпійське «золото». Тож головний приз змагань виборов Михайло Назаренко з Черкас.

Джерело: Відділення НОК у Черкаській області.